Pracownik obsługi sklepu internetowego pneumatyki hydrauliki

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4800 - 6200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Pracownicy magazynowi,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Zakres obowiązków :
- telefoniczna i mailowa obsługa klientów
- przygotowywanie i kompletacja zamówień
- inwentaryzacja i utrzymanie magazynu
- obsługa systemów informatycznych
Wymagania:
- dobra znajomość języka obcego
- podstawowa znajomość technik: automatyki, pneumatyki, hydrauliki
- zainteresowania techniczne
- dokładność i sumienność;
- uczciwość i rzetelność
- kreatywność i samodzielności
Oferujemy :
- bardzo dobre warunki do pracy
- pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju osobistego i awansu w prężnie rozwijającej się firmie
- stałe godziny pracy (pon. - pt. w godzinach 8 - 16)
- szkolenia
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie oraz premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [ukryte]
Informacje o firmie
HPCONTROL jest czołowym producentem I dystrybutorem podzespołów z branż pneumatyki, hydrauliki, zaworów, myjni i urządzeń wykonawczych automatyki. W związku z stałym rozwojem firmy oraz ekspansją poszukujemy pracowników zainteresowanych rozwojem zdobywaniem wiedzy i umiejętności. Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy ale zainteresowania, logicznego technicznego myślenia oraz umiejętności i chęci rozwoju. Oferujemy dobre wynagrodzenie I atmosfere pracy oraz możliwość rozwoju i awansu. Nie pracujemy w stylu korporacyjnym I wspieramy samodzielność oraz kreatywność.

Aktualizacja: 31.10.2023