Pracownik produkcji - magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Do Zakładu Produkcyjnego PI-NUTS Sp. z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim poszukujemy 2 pracowników na stanowisko Pracownik produkcji-magazynier.

Obowiązki:
  • przygotowanie surowców do produkcji (produkty orzechowe, czekoladowe, waniliowe)
  • dbałość o powtarzalność i spełnienie kryteriów jakościowych produkcji
  • pakowanie zamówień
  • układanie towaru na magazynie
  • etykietowanie towaru
  • czynny udział w inwentaryzacjach
  • dbałość o czystość na zakładzie

Wymagania:
  • punktualność, sumienność i chęć nauki
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkie przyswajanie wiedzy technicznej (obsługa zamówień)
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy dwuzmianowej
  • doświadczenie magazynowe mile widziane

Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub zlecenie
  • Pensja stała + premia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżka pracownicza
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Stabilne zatrudnienie w małym zespole
O FIRMIE:
Jesteśmy na rynku spożywczym od 2018 roku. Produkujemy i dystrybuujemy produkty orzechowe, waniliowe, owoce liofilizowane oraz produkty sypkie. Na miejscu wypalamy i dystrybuujemy również kawę. Obsługujemy Klientów B2B oraz B2C zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"