Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego po przepracowaniu 3 miesięcy
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz w weekendy- WYŻSZE NIŻ USTAWOWE
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • DARMOWY DOJAZD z i do pracy (Kościerzyna, Somonino, Kiełpino, Żukowo, Kartuzy, Miechucino, Sierakowice, Mirachowo, Przodków, Gdańsk)
  • SKLEPIK ZAKŁADOWY- możliwość zakupu produktów w preferencyjnych cenach
Zadania:
  • podstawowa obsługa i kontrola pracy wyznaczonego urządzenia wchodzącego w skład linii produkcyjnej
  • pakowanie i układanie lodów w opakowania zbiorcze według wzoru
  • wizualna kontrola jakości wyrobów gotowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia- ZWROT KOSZTÓW po przepracowaniu 30 dni
  • zdolności manualne oraz dynamiczność
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
Informacje o firmie
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010