Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Carboline Polska to głównie producent wyrobów ogniochronnych. Wieloletnie doświadczenie związane z badaniami wyrobów ogniochronnych oraz świetna znajomość branży, pozwala nam na wskazywanie najkorzystniejszych rozwiązań technicznych oraz optymalizację kosztów zabezpieczenia całego obiektu.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Wiślina

8 min od Centrum Pruszcza Gdańskiego
15 min od Centrum Gdańska
30 min od centrum Tczewa

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Realizacja powierzonych prac z zakresu produkcji wyrobów gotowych
  • Realizowanie procesów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami
  • Raportowanie o stanie technicznym parku maszynowego do bezpośredniego przełożonego

To oferujemy
  • dobre warunki zatrudnienia
  • zapewniamy ubrania robocze (w tym buty, rękawice, kombinezony, etc.)
  • pracę w wymiarze jednozmianowym (8:00 - 16:00)
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • pracę wśród profesjonalistów
  • podnoszenie kwalifikacji

Oczekujemy:
  • samodzielności
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania

Mile widziane:
* uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (nie jest to wymóg konieczny)

CV prosimy wysłać na adres email [ukryte]

Aktualizacja: 12.12.2023