Pracownik punktu informacyjnego

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Asystent

Wymagania:

  • Komunikatywny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Gotowy do pracy w elastycznym systemie – przewidywana praca w weekend
  • Punktualność
  • Doświadczony w pracy wielozadaniowej
  • Dobra znajomość pakieru Office

Obowiązki:

  • Uzupełnianie rejestrów i wewnętrznych baz danych
  • Udzielanie informacji na temat projektów morskich farm wiatrowych w Łebie, obsługa turystów/gości

Oferujemy:

  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami
  • Umowa zlecenie
  • Pracę na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia części etatu
  • Pewną i stabilną pracę (stawiamy na długotrwałą współpracę)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od 1.06.2023
  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie
  • Wdrożenie stanowiskowe i  okres próbny na zapoznanie się ze środowiskiem pracy
  • Rozwój w strukturach międzynarodowej organizacji

Aktualizacja: 09.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl