Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik recepcji

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Apartamenty Chrobry Gdańsk to 40 komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentów położonych w centrum Starego Miasta w Gdańsku, nad brzegiem rzeki Motławy.

W związku z nieustającym rozwojem firmy szukamy chętnych osób do rozpoczęcia pracy w charakterze pracownika recepcji.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję
  • Maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych
  • Obsługa programów hotelowych i połączeń telefonicznych
  • Szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • Informowanie gości o warunkach pobytu i usługach dodatkowych świadczonych przez hotel
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Wykonywanie zadań administracyjnych zleconych przez przełożonego
  • Utrzymywanie stałego kontraktu oraz współpracy z obsługa pięter oraz innymi działami hotelu
  • Dbanie o nienaganny wizerunek firmy.
Wymagania :
  • Znajomość j. polskiego w stopniu biegłym w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie
  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy.
  • Pozytywne nastawienie i dbałość o dobrą atmosferę w codziennej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym także w weekendy
Oferujemy :
  • Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę, prace w młodym w zespole.
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego projektu hotelowego.
  • Stałe wsparcie kierownika działu oraz managera obiektu.
Mile widziane posiadanie aktywnego statusu studenta.
Doświadczenie nie jest wymagane- nauczymy Cię wszystkiego.

Jeżeli chciałabyś spróbować swoich sił prosimy  o przesłanie swojego CV na adres: [ukryte] lub kontakt telefoniczny pod numerem [ukryte]
Więcej informacji o naszym obiekcie można znaleźć na stronie internetowej www.grodzka10.pl. -

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Aktualizacja: 18.01.2024