Pracownik remontowo-budowlany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik remontowo-budowlany - do działu ogólnobudowlanego

Twoje codziennie obowiązki:
  • Prace remontowo -budowlane
  • Prace odtworzeniowe nawierzchni dróg
  • Czyszczenie zbiorników kanalizacyjnych otwartych i zamkniętych przy użyciu sprzętu specjalistycznego
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie budowlane lub pokrewne
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Prawa jazdy kat. B
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - umowa na okres nieokreślony już po okresie próbnym 3 miesięcznym
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport
  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony
  • Miesięczne premie
  • Możliwość dofinansowania koszów dojazdu do pracy transportem publicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firm

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres mailowy zawarty poniżej:
e-mail:   [ukryte]

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i Polityka Prywatności są dostępne na stronie https://www.gdanskiewodociagi.pl/Praca/Ogłoszeniaopracy.aspx.

Aktualizacja: 10.08.2023