Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik sekretariatu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Szukamy osób do działu sekretariatu w naszej Kancelarii Usług Księgowych LEX.

Lubisz organizować, układać, liczyć, cenisz sobie wysoką kulturę osobistą oraz masz głowę pełną pomysłów jak również cechuje Cię odpowiedzialność i pozytywne nastawienie do świata?

Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:
- posiadasz minimum roczne doświadczenie na danym stanowisku, jeśli nie, nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy
- posługujesz się poprawną polszczyzną,
- kontakt z klientem nie sprawia Ci trudności,
- kulturę osobistą stawiasz na pierwszym miejscu,
- samodzielna organizacja czasu pracy nie sprawia Ci problemu,
- odnajdujesz się w szybko zmieniającej się sytuacji.
- lubisz zaangażować się w to, co robisz na 110%,
- traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
- koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,
- nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,
- skrupulatność i dokładność to twoje atuty,
- naukę nowych rzeczy traktujesz jako osobisty rozwój i wyzwanie, a nie karę,
- jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i świata, to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać.

Główne zadania:
  • kontakt z klientem
  • sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych,
  • odpisywanie na e-maile,
  • zapisywanie dokumentów na dysku,
  • przygotowywanie pism - na zlecenie,
  • aktualizacja baz danych,
  • kontakt z Urzędami Skarbowymi, ZUSem
  • fakturowanie klientów Kancelarii
  • pilnowanie terminów i kalendarza Prezes Zarządu
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • dbanie o asortyment Kancelarii
  • dbanie o odpowiedni przepływ dokumentów między klientami a ksiegowymi, wysyłka poczty
  • sporządzanie pełnomocnictw dla księgowych
  • sporządzanie umów między Kancelaria a klientami.
Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 7-15, 7.30-15.30 lub 8-16. Praca stacjonarna w siedzibie ul. Wilanowska 4/XI Gdańsk
oraz
Rozwój
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 10 lat.
  • Pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków.
Zespół
  • Bardzo dobra atmosfera pracy.
  • Wzajemne wsparcie.
  • Przejrzysty podział obowiązków.
  • Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef.
  • Godne warunki pracy jak i odpowiednie wynagrodzenie
Wynagrodzenie
  • Przejrzyste zasady wynagradzania.
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów, jak również Twojego doświadczenia – Twoja wypłata będzie zależeć od tego, czy to Ty będziesz uczyć nas, czy to my będziemy uczyć Ciebie.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
Jeśli kochasz pracę biurową zapraszamy do wysyłki swojego CV na adres sekretariatu Kancelarii:
[ukryte]