Pracownik techniczny/Złota Rączka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Zalewski Team sp. z o.o. poszukuje pracownika technicznego, który dołączy do naszego zespołu i zajmie się szerokopojętymi pracami naprawczymi w zarządzanych przez nas domach i mieszkaniach. Jeśli jesteś osobą z kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów technicznych, masz doświadczenie w naprawach domowych i jesteś gotów do pracy na pełny etat, to czekamy właśnie na Ciebie!
Obowiązki:
  • Wykonywanie różnorodnych prac naprawczych w nieruchomościach wynajmowanych przez naszą firmę na terenie Gdańska, Gdyni oraz Pruszcza.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek związanych z instalacjami elektrycznymi, hydraulicznymi oraz innymi sprawami technicznymi.
  • Dokonywanie konserwacji i przeglądów technicznych w lokalach.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz wspieranie działań związanych z utrzymaniem nieruchomości w nienagannym stanie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach naprawczych w nieruchomościach.
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Kreatywne podejście do pracy i elastyczność w podejściu do różnych zadań.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem.
  • Gotowość do pracy na pełny etat.
  • Prawo jazdy oraz własne auto
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie zajmującej się wynajmem nieruchomości.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy opisać w paru słowach siebie i własne umiejętności i wysłać mailowo na adres rafal(małpa)zalewskiteam.pl tytułem: "serwis techniczny - praca"
Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam dbać o nasze nieruchomości oraz zapewniać naszym najemcom komfort i bezpieczeństwo.

Aktualizacja: 06.11.2023