Pracownik w dziale zakupów

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Terminowe składanie zamówień u dostawców i monitorowanie ich realizacji;
  • Utrzymywanie stanów magazynowych na odpowiednim poziomie;
  • Przeprowadzanie analiz zapotrzebowania materiałowego oraz terminów dostaw;
  • Pozyskiwanie nowych dostawców, budowanie długoterminowych relacji z dostawcami;
  • Negocjowanie warunków cenowych
  • Nadzór i organizacja transportu przychodzącego i wychodzącego
  •  Wyjaśnianie niezgodności w dostawach oraz organizowanie procesów reklamacyjnych;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie obsługiwanych dostawców i zamówień

Wymagania
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, elastyczność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych w przemyśle metalowym.
  • Mile widziana znajomość programu Streamsoft Prestiż
  • Nie jest wymagane doświadczenie , liczy się chęć rozwoju oraz sumienność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
  • umowa o pracę z okresem próbnym
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakupach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia

Aktualizacja: 04.04.2024