Pracownika hali rozładowczej oraz waloryzacji żużla

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6800 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki pracownika hali rozładowczej oraz waloryzacji żużla:
  • Przemieszczanie odpadów przy użyciu koparko-ładowarki
  • Zarządzanie sortownią popiołów paleniskowych
  • Dbanie o wysokie standardy czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • Współpraca z innymi działami oraz raportowanie wszelkich problemów
  • Wykonywanie codziennych zadań pod nadzorem kierownika zespołu

Godziny pracy:

Praca od poniedziałku do piątku lub od wtorku do soboty w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Trzynaste wynagrodzenie,
  • Dodatki: Pakiet zdrowotny oraz kartę multisport

Informacje o firmie

PAPREC ENERGIES GDAŃSK jest liderem w obszarze recyklingu i przetwarzanie odpadów na energię
Firma działa w całym łańcuchu wartości gospodarki odpadami: od zbiórki odpadów od klientów – lokalnych samorządów i przedsiębiorstw – po sprzedaż surowców odzyskanych poprzez recykling, zarządzanie odpadami końcowymi i przetwarzanie odpadów na energię.

CV należy wysłać na adres:  [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Paprec Energies w Gdańsku w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 25.03.2024