Praktykant / Praktykantka w kancelarii komorniczej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Michał Opalski oferuje płatne praktyki studenckie w Kancelarii.

W zakres obowiązków wchodzą w szczególności:

- prace administracyjno - biurowe, obsługa urządzeń biurowych,

- obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej,

- obsługa spraw egzekucyjnych: rejestracja wniosków egzekucyjnych, sporządzanie projektów pism i postanowień w toku postępowania egzekucyjnego.

Oferta praktyk jest adresowana do studentów prawa, administracji, bądź kierunków pokrewnych.

Kandydat powinien cechować się wysoką kulturą osobistą, a także rzetelnością oraz dokładnością w wykonywaniu powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres e-mail: [ukryte]

Dane kontaktowe:

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Michał Opalski
Kancelaria Komornicza nr XIX w Gdańsku
ul. Piekarnicza 12
80-126 Gdańsk
tel. [ukryte]
e-mail: [ukryte]
www.komornik-gdansk.com

Kancelaria oferuje:
* pracę w wymiarze 4/5 etatu,
* niezbędne narzędzia do pracy,
* przeszkolenie w zakresie obsługi programu kancelaryjnego,
* możliwość zdobywania doświadczenia w zawodzie.