Ogłoszenie nieaktualne

Prawnik - Asystent prawny

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 4800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Jeżeli...
  • zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w pracy w kancelarii - jesteś chętny do nauki i chcesz mieć możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy;
  • jesteś osobą skrupulatną - dostrzegasz szczegóły, których inni nie widzą;
  • masz zdolności analitycznego myślenia - potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski;
  • potrafisz korzystać z arkuszy kalkulacyjnych do analizy danych;
  • dobrze czujesz się wykonując pracę biurową z dokumentami;
  • lubisz porządek;
  • dobrze komunikujesz się z osobami w zespole
...to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem osoby do naszego Zespołu prawnego.

Wierzymy w to, że istotą pracy prawnika jest pomaganie ludziom i wspieranie ich w codziennych zmaganiach z rzeczywistością. Szukamy pracownika, który będzie godny zaufania, skrupulatny i obowiązkowy. Tego bowiem wymagają od nas nasi klienci.

Nie oczekujemy od Ciebie, że będziesz ekspertem - nauczymy Cię wszystkiego, w czym specjalizuje się nasza kancelaria. Chcemy jednak abyś był chętny do zdobywania wiedzy i przede wszystkim abyś pasował do naszego zespołu i wykonywanych zadań.

Kilka słów o nas
Kancelaria Restruktor specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Wierzymy w to, że przedsiębiorców należy wspierać zarówno w chwilach, gdy odnoszą sukcesy, jak i gdy zmagają się z trudnościami finansowymi. Pomagamy również zadłużonym konsumentom przejść przez procedurę upadłości konsumenckiej. Poza bezpośrednią obsługą naszych klientów pełnimy również funkcję syndyka w postępowaniach upadłościowych, nadzorcy układu w postępowaniach restrukturyzacyjnych i kuratora spółek pozbawionych zarządu.

Jesteśmy młodym zespołem, który jest nastawiony na rozwój. Liczymy na to, że osoba, której szukamy do współpracy, zostanie z nami na stałe i będzie mogła obejmować coraz bardziej odpowiedzialne zadania.

Dołączając do naszego zespołu uzyskasz praktyczną wiedzę z bardzo pożądanych na rynku dziedzin prawa, czyli prawa spółek oraz upadłości i restrukturyzacji. Stale współpracujemy również ze specjalistami z innych dziedzin prawa, podatków i księgowości, co pozwoli Ci na wszechstronny rozwój w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstw.

Na czym polega praca asystenta prawnego w kancelarii Restruktor?
Do Twoich codziennych zadań będzie należało:
  • przygotowywanie pism i dokumentów zgodnie z procedurami na podstawie wzorów obowiązujących w kancelarii;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • drukowanie, skanowanie oraz archiwizowanie dokumentów;
  • stałe dbanie o porządek w dokumentacji;
  • obsługa systemów informatycznych (np. portali sądowych, książki nadawczej);
  • kontakt telefoniczny i mailowy z sądami i innymi instytucjami.

Wymagania:
Zgłoś się do nas, jeśli odpowiedziałeś twierdząco na punkty z początku ogłoszenia oraz spełniasz wszystkie poniższe warunki:
  • rutynowe i powtarzalne prace to jest to, co lubisz robić;
  • masz wysoki poziom precyzji a zadania wykonujesz w sposób uważny i dokładny;
  • jesteś osobą świetnie zorganizowaną;
  • lubisz utrzymywać porządek w swoim otoczeniu;
  • lubisz i potrafisz działać zgodnie z określonymi standardami, procedurami i wymaganiami;
  • najlepiej czujesz się w spokojnym środowisku pracy;
  • jesteś dopasowany do naszego Zespołu;
  • mile widziany: status studenta na kierunku Prawo.
UWAGA: nie wymagamy doświadczenia – jeśli chcesz się uczyć, to wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pracować na tym stanowisku, bez problemu Cię nauczymy.

Oferujemy:
  • ogromne możliwości rozwoju;
  • zgrany zespół, który będzie Cię wspierał i wprowadzał w tajniki pracy;
  • spokojne warunki pracy;
  • jasne zasady i oczekiwania;
  • dokładnie określony zakres obowiązków;
  • wynagrodzenie przez pierwsze 3 miesiące: 25 zł netto/h na umowie zlecenie - przy pełnym etacie ok. 4.000 zł netto (na rękę);
  • wynagrodzenie po 3 miesiącach: 30 zł netto/h na umowie zlecenie - przy pełnym etacie ok. 4.800 zł netto (na rękę);
  • dalsze podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem i nabywanym doświadczeniem;
  • elastyczny grafik pracy, który można pogodzić z zajęciami na uczelni, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 lub 9:00-17:00 (minimalny wymiar pracy to 20 h tygodniowo);
  • pracę w naszym biurze w centrum Gdyni przy ul. 10 Lutego 32/10 (naprzeciwko dworca SKM).

Chcesz aplikować?
Prześlij nam swoje CV w formacie PDF na adres:  [ukryte]  (w temacie wiadomości wpisz „Asystent prawny - Twoje imię i nazwisko”). W treści maila odpowiedz na pytania:
  • Dlaczego uważasz, że pasujesz do tego stanowiska?
  • W jakim środowisku pracy jesteś najbardziej efektywny i dlaczego?
  • Dlaczego chcesz pomagać przedsiębiorcom i osobom borykającym się z problemem niewypłacalności?
UWAGA: Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.

Informacje o firmie

Dołączając do naszego zespołu uzyskasz praktyczną wiedzę z bardzo pożądanych na rynku dziedzin prawa, czyli prawa spółek oraz upadłości i restrukturyzacji. Stale współpracujemy również ze specjalistami z innych dziedzin prawa, podatków i księgowości, co pozwoli Ci na wszechstronny rozwój.

Aktualizacja: 30.10.2023