Ogłoszenie nieaktualne

Programista PLC

Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,
  • Znasz popularne języki sterowania – LAD, FBD, Graph,
  • Gotowość do pracy w delegacji w wymiarze około 60% w systemie tygodniowym 4/1,
  • Płynna komunikacja w języku angielskim – w mowie i piśmie m.in. dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Twój zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników logicznych, głównie firmy Siemens,
  • Programowanie i nadzorowanie pracy robotów przemysłowych,
  • Opracowywanie i optymalizowanie procesów,
  • Uruchamianie linii montażowych,
  • Wykonywanie diagnostyki błędów po wdrożeniu procesów,
  • Prowadzenie oraz analizę dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu,
  • Ubezpieczenie zagraniczne podczas wyjazdów służbowych,
  • Szkolenia i kursy zawodowe,
  • Kursy językowe w czasie pracy,
  • Ciekawe i rozwojowe projekty dla liderów branży Automotive,
  • Biuro w doskonałej lokalizacji.

Aktualizacja: 24.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl