Ogłoszenie nieaktualne

Projektant 5G

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Posiadasz techniczne wykształcenie i doświadczenie w zakresie światłowodów i technologii 5G?
Interesują Cię nowinki techniczne i znasz przy tym bardzo dobrze język angielski?
Chciałbyś dołączyć do międzynarodowej firmy i móc współpracować z zespołem i klientami ze Szwecji?
Brzmi jak idealna oferta dla Ciebie!

Lokalizacja: Gdańsk
Forma umowy: UoP
Rodzaj pracy: hybrydowa
Start pracy: ASAP
Liczba otwartych pozycji: 3

Czym się zajmiesz? Twoje przyszłe zadania:
- Planowanie, projektowanie i dokumentowanie witryn radiowych, głównie w ramach wdrożenia 5G
- Tworzenie i przetwarzanie dokumentów pracy
- Kalkulacja czasu/zasobów/kosztów/przychodów
- Zamawianie materiałów do projektów i zapewnianie ciągłej komunikacji z dostawcami materiałów
- Tworzenie planu środowiska pracy zespołom techników
- Rezerwacja terminów wymiany/montażu w systemie rezerwacyjnym
- Dbanie o jakość i ekonomiczność projektu zgodnie z ustalonymi celami z klientem

- Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym
- Masz praktyczną znajomość budowy sieci telekomunikacyjnych/mobilnych
- Doskonale operujesz systemem MS Office, a także znasz informatyczne systemy wspomagające oraz aplikacje CAD (takie jak AutoCad2D i 3D)
- Posiadasz umiejętności analityczne i umiesz rozwiązywać problemy
- Chcesz się nieustanie rozwijać i potrafisz być samodzielny
- Płynnie komunikujesz się w języku angielskim min. B2+/C1 (mile widziany język szwedzki)
- Jesteś otwarty na wyjazdy służbowe – wstępne szkolenie odbędzie się w Szwecji przez kilka tygodni
- Mile widziane doświadczenie jako kierownik projektu/podprojektu
- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie jako planista lub praca w terenie z kablami optycznymi, przy projektach kontraktowych/instalacyjnych, projektowaniu sieci światłowodowych

Co możemy Ci zaoferować?
- Stanowisko pozwalające na rozwój i dużą samodzielność
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu technicznym
- Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
- Hybrydowy system pracy (3 razy w miesiącu obecność w biurze w Gdańsku)
- Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
- Wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Co się stanie po Twojej aplikacji? Etapy procesu rekrutacyjnego:
1. Skontaktuje się z Tobą konsultant/ka Antal, który przeprowadzi wstępną rozmowę rekrutacyjną.
2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielstwem klienta (video interview)
3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!
Informacje o firmie
Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menadżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie.

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?
Bezpłatne wsparcie kariery!
Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, którzy utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.