Projektant Instalacji Elektrycznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Baskervill

Jesteśmy międzynarodowa, wielobranżowa firma projektowa. Od ponad 125 lat projektujemy obiekty publiczne dla klientów indywidualnych jak i dla międzynarodowych korporacji. Nasze projekty zlokalizowane są w Ameryce Północnej i Karaibach oraz Azji i w Europie. Obecnie poszukujemy Projektantów Instalacji Elektrycznych do naszego oddziału w Gdańsku.

Twój zakres obowiązków:

-Udział we wszystkich fazach projektowych
-Tworzenie koncepcji jak i dokumentacji
-Koordynacja wielobranżowa

Oczekujemy:

-Minimum 7 letniego doświadczenia zawodowego przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych (doświadczenie międzynarodowe jest dodatkowym plusem)
-Znajomości programów Revit, AutoCAD i Microsoft 365 (znajomość Dynamo jest dodatkowym plusem)
-Wyksztalcenie kierunkowego (Posiadanie uprawnień Budowlanych Elektrycznych do projektowania bez ograniczeń Polskich jak i zagranicznych jest dodatkowym plusem)
-Biegłego posługiwania się jeżykiem angielskim w mowie i piśmie

Oferujemy:

-Prace w międzynarodowym zespole
-Możliwość pracy przy zróżnicowanych typach projektów
-Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego ukierunkowanego do indywidulanych potrzeb pracownika
-Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w trybie hybrydowym (zapewniamy sprzęt oraz oprogramowanie)
-Stabilne wynagrodzenie na UoP
-Pakietem benefitów (MultiSport, Prywatne ubezpieczanie zdrowotne, PPK)

Osoby zainteresowane, mieszkające lub chcące się przenieść do Trojmiasta prosimy przesyłanie CV wraz z portfolio na [ukryte]

Aktualizacja: 16.10.2023