Projektant Konstrukcji Okrętowych /Inżynier analiz wytrzymałościowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane okrętowe),
  • doświadczenie pozwalające na samodzielną pracę na poszczególnych etapach projektu,
  • dobra znajomość przepisów klasyfikacyjnych oraz oprogramowania (m.in. Nauticus Hull, 3D Beam, StarBoat, RulesCalc, Mars, Steel),
  • min. 5 letnie doświadczenie w wykonywaniu obliczeń wytrzymałościowych z wykorzystaniem MES, w tym narzędzi do przygotowywania modelu oraz analizy wyników,
  • doświadczenie w optymalizacji konstrukcji ze względu na wymagania wytrzymałościowe i redukcję masy,
  • znajomość oprogramowania do wykonywania obliczeń wytrzymałościowych takich jak Ansys i/ lub Femap.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej,
  • motywacja, zaangażowanie, chęć rozwoju,
  • znajomość programu Rhinoceros będzię dodatkowym atutem.

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji okrętowych,
  • wykonywanie dokumentacji koncepcyjnej, technicznej i roboczej,
  • wykonywanie analiz wytrzymałościowych w oparciu o Metodę Elementów Skończonych i metody analityczne,
  • analiza i interpretacja wyników obliczeń oraz opracowanie raportów,
  • współpraca z innymi projektantami,

Oferujemy

  • stabilne i stałe zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • udział w projektach koncepcyjnych i innowacyjnych,
  • współpracę z międzynarodowym zespołem,
  • miłą atmosferę w pracy.

Aktualizacja: 19.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl