Projektant instalacji elektrycznych (sterowania i automatyki)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek elektrotechnika, automatyka lub pokrewne
  • doświadczenie w projektowaniu układów sterowania, automatyki PLC
  • umiejętności obsługi programów CAD, Eplan, Propanel
  • gotowość pracy delegacyjnej, wyjazdów, w wymiarze nie większym niż 25% czasu pracy
  • doświadczenie w wykonywaniu projektów technicznych
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • posiadanie uprawnień budowlanych (lub w trakcie robienia) mile widziane
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane
  • znajomość j. angielskiego mile widziane

OBOWIĄZKI:

  • opracowywanie dokumentacji instalacji elektrycznych niskonapięciowych i automatyki przemysłowej
  • uczestnictwo w spotkaniach z inwestorami
  • koordynacja projektów na etapie przygotowania do realizacji
  • wsparcie i nadzór zespołów realizacji projektów

PRACODAWCA OFERUJE:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • szkolenia
  • możliwość pracy hybrydowej
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

Aktualizacja: 19.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl