Projektant/Asystent projektanta branży drogowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • udział w realizacji projektów branży drogowej od przekazania zadania do uzyskania pozwolenia na realizację inwestycji,
  • uzgodnienia z instytucjami, na wszystkich etapach realizacji zadnia,
  • pomoc w przygotowywaniu projektów budowlanych, projektów wykonawczych oraz materiałów przetargowych dla prowadzonych przez zespół tematów,
  • współpraca międzybranżowa przy realizowanych projektach,
  • kontakty z klientami oraz innymi biurami projektów,
Nasze wymagania:
  • biegła obsługa programu komputerowego AutoCad Civil 3D,
  • wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie projektowe,
  • znajomość programów kosztorysowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • atrakcyjne zarobki, adekwatne do efektów pracy,
  • pracę w stabilnej firmie, dysponującej dużym portfelem zamówień,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w realizacji bardzo ciekawych i ambitnych zadań,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • benefity pracownicze: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wyjazdy integracyjne.
Informacje o firmie
Biuro projektów HIGHWAY w ciągu ostatnich 18 lat swojej działalności projektowej, ugruntowało swoją solidną pozycję na rynku, oraz pozyskało wielu zadowolonych klientów. Nasze biuro zajmuje się wykonywaniem kompletnych projektów branży drogowej, sanitarnej, elektrycznej i teletechnicznej. W związku z dużą ilością zamówień poszukujemy osoby na stanowisko Asystent projektanta branży drogowej.

Aktualizacja: 14.12.2023