Projektant/asystent projektanta w zespole sanitarnym

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

POSZUKUJEMY: projektanta/asystenta projektanta w zespole sanitarnym.
Oferujemy:
– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– możliwość zdobywania doświadczeń w realizacji ambitnych projektów inżynierskich,
– ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji,
– możliwość wdrażania własnych pomysłów,
– elastyczna organizacja czasu pracy,
– podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia – m.in. z programów komputerowych,
– dofinansowanie do karty multisport,
– atrakcyjne i komfortowe miejsce pracy, w dzielnicy Gdańsk Sobieszewo,
– dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,
– imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne,
– wynagrodzenie: od 3700 netto dla początkujących (do negocjacji w zależności
od doświadczenia).
Zadania:
– przygotowywanie dokumentacji,
– pomoc przy opracowywaniu projektów sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych,
– udział w realizacji dużych projektów infrastrukturalnych.
Wymagania:
– absolwenci kierunku inżynierii środowiska,
– doskonała organizacja pracy w tym odpowiedzialność, dokładność rzetelność,
– umiejętność pracy w zespole,
– uprawienia do projektowania (na stanowisko projektanta),
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (będzie atutem),
– znajomość programów inżynierskich.
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania: https://www.europrojekt.pl/kariera/aplikuj/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w CV wybranej klauzuli.

Klauzula zgody na pojedynczą rekrutację
Wyrażam zgodę Europrojekt Gdańsk S.A., ul. Nadwiślańska 55, 80-680 Gdańsk
na przetwarzanie moich danych osobowych w złożonych przeze mnie dokumentach
aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do wyłonienie kandydatów do pracy
w procesie rekrutacyjnym na stanowisko: asystent/młodszy asystent projektanta w zespole sanitarnym. Oświadczam, że poinformowano mnie o prawie do cofnięcia zgody
w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Klauzula zgody na wiele rekrutacji
w procesie rekrutacyjnym na stanowisko: asystent/młodszy asystent projektanta w zespole sanitarnym oraz przyszłych procesach rekrutacji. Oświadczam, że poinformowano mnie o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody
przed jej cofnięciem
Informacje o firmie
EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. jest firmą projektowo – doradczą.
Głównym obszarem naszej działalności są kompleksowe projekty infrastrukturalne
w zakresie dróg, mostów, tuneli i kolei. Przeprowadzamy dla naszych inwestorów
cały proces projektowy od momentu narodzin pomysłu o nowym zadaniu inwestycyjnym
do uzyskania prawa własności do nieruchomości, na której ma się znajdować inwestycja infrastrukturalna. Wykonujemy także projekty hal, obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.
Ze względu na specyfikę, nasza działalność obejmuje swym zasięgiem cały obszar Polski,
a poprzez naszego strategicznego partnera, biuro SSF Ingenieure AG z Monachium, wykonujemy projekty techniczne obiektów inżynierskich w wielu krajach świata, w tym: Niemczech, Austrii, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Indiach i Chinach.

Aktualizacja: 09.11.2023