Przedstawiciel Handlowy - Szkoleniowiec (branża kosmetyczna)

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie kosmetologiczne
  • doświadczenie w zawodzie kosmetologa
  • doświadczenie w obsłudze Klienta indywidualnego lub/i biznesowego
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń
  • znajomość technik sprzedaży
  • znajomość lokalnego rynku kosmetycznego
  • doświadczenie w opracowywaniu materiałów szkoleniowych
  • doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, mezoterapii, wypełniaczy, stymulatorów tkankowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • odpowiedzialność i szybkość w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • dobra prezencja
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy
  • sprzedaż produktów w Salonach Kosmetycznych, Salonach Odnowy Biologicznej i SPA
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń dla nowych oraz obecnych klientów firmy
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • organizacja szkoleń i akcji promocyjnych u klientów firmy

Oferujemy:

  • zatrudnienie B2B
  • stabilną i długofalową współpracę
  • dodatkowe szkolenia sprzedażowe, kosmetyczne
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w gronie młodych, ambitnych osób
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop / auto / telefon / itp.
  • samodzielność w działaniu i liczne wyzwania
  • wsparcie merytoryczne zespołu i świetną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia zagraniczne

Aktualizacja: 25.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl