Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel Handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami
  • umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych
  • zaangażowanie, skuteczność i orientacja na cel
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność
  • umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów będących w ofercie firmy
  • realizacja planu sprzedaży
  • analiza i kreowanie strategii rozwoju rynku
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • organizacja działań promocyjnych i maksymalizacja sprzedaży

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • systematyczny proces szkoleniowy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

Aktualizacja: 24.05.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl