Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel Handlowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pośrednictwo nieruchomości,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy - Creo Cube, poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu i sprzedawać budynki zamieszkania zbiorowego.
Szukamy handlowca, który będzie budował z nami strategię sprzedażową i brał czynny udział w jej wdrażaniu.
Szukamy osoby, która ma doświadczenie w branży nieruchomości lub branży budowlanej.

Główne zadania:
  • Pozyskiwanie klientów za pomocą wszystkich dostępnych kanałów sprzedażowych,
  • Sprzedaż produktów firmy oraz kompleksowa obsługa Klienta, przygotowywanie oferty dla Klienta,
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych poprzez prowadzenie Klienta przez wszystkie kroki procesu sprzedaży,
  • Budowanie i zarządzanie długotrwałymi relacjami z Klientami,
  • Dbałość o wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej standardów jakościowych,
  • Raportowanie powierzonych działań zgodnie ze standardami firmy.
Wymagania:
  • Kreatywność i determinacja w dążeniu do realizacji celów,
  • Doświadczenie na rynku nieruchomości lub w branży budowlanej.
  • Umiejętność czytania MPZP i WZ,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Gotowość do spotkań z klientem na terenie Polski,
  • Nastawienie na Klienta oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, elastyczność w działaniu i otwartość,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Zorientowanie na cele firmowe,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego.
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie z systemem prowizyjnym opartym na wynikach sprzedażowych (podstawa + premia).
  • Praca stacjonarna w biurze w Gdańsku + wyjazdy sprzedażowe.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się i wspierającym zespole.
  • Wdrożenie w sprzedawany produkt, przekazanie niezbędnych informacji i rozwiązań na pierwsze tygodnie pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kreowania nowych pomysłów i rozwiązań.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [ukryte]

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Creo Cube sp. z o.o. przesłanych danych osobowych na potrzeby bieżącej rekrutacji.

Aktualizacja: 17.11.2023