Przedstawiciel handlowy OZE (fotowoltaika B2B)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży, preferowane w branży fotowoltaicznej lub hurtowej,
  • Miejsce zamieszkania w województwie pomorskim lub wielkopolskim,
  • Silna sieć kontaktów biznesowych (instalatorzy, dostawcy energii, elektrownie fotowoltaiczne, hurtownie itp.),
  • Biegła znajomość języka polskiego - kontakt z klientami,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - min. B1/B2 - do komunikacji wewnątrz firmy,
  • Wysoki poziom energii i pozytywne podejście,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów OZE,
  • Aktywne poszukiwania klientów B2B,
  • Budowanie relacji z klientami i partnerami,
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert handlowych,
  • Analiza rynku i monitorowanie konkurencji branży OZE,
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych strategii sprzedażowych we współpracy z zespołem,
  • Udział w konferencjach, eventach i innych wydarzeniach branżowych,
  • Dostarczanie prognoz sprzedaży, raportów i badań rynku,
  • Ścisła współpraca z całym międzynarodowym zespołem handlowym.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie miesięczne,
  • Energiczny, międzynarodowy zespół i wydarzenia takie jak to: https://www.youtube.com/watch?v=jkdl2UQDom8,
  • Pozytywny wpływ na środowisko poprzez wsparcie rozwoju branży energii odnawialnej w Europie,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Brak mikrozarządzania, elastyczność w pracy,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Program Menlo Global Experience - możliwość pracy przez miesiąc w każdej lokalizacji naszych spółek.

Aktualizacja: 20.01.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl