Przedstawiciel handlowy - branża rolnicza

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - międzynarodowego przedsiębiorstwa, które wprowadza innowacyjne procesy, technologie i produkty z myślą o zrównoważonej przyszłości, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:
o Pozyskiwanie nowych klientów,
o Utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych,
o Doradztwo agrotechniczne,
o Aktywna sprzedaż produktów (środki ochrony roślin).

Obowiązki:
o Posiadania praktycznej wiedzy z zakresu rolnictwa,
o Posiadania wykształcenia wyższego rolniczego,
o Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
o Dobrej organizacji pracy oraz samodzielność,
o Pełnej dyspozycyjność w tygodniu roboczym,
o Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
o Prawa jazdy kategorii B.

Oferta:
o Praca mobilna na terenie wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego,
o Praca na pełen etat (160-168h),
o Wynagrodzenie od 7000 zł brutto,
o Przewidywane premie uznaniowe,
o Zapewniony samochód służbowy.

Aplikuj wysyłając maila z załączonym plikiem CV oraz nazwą stanowiska, na które aplikujesz na adres: [ukryte] lub zadzwoń na: [ukryte]
Informacje o firmie
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.