Ogłoszenie nieaktualne

Psychoterapeuta

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem naszego centrum specjalistycznego poszukujemy psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych
  • Prowadzenie psychoterapii par i rodzin (opcjonalnie)
  • Poradnictwo psychologiczne
Nasze wymagania:
  • tytuł zawodowy lekarza lub tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub magistra po ukończeniu studiów na kierunku psychologii, pedagogiki, resocjalizacji, socjologii
  • zaświadczenie (certyfikat) potwierdzające ukończenie 2 roku czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii
  • preferowane nurty terapeutyczne : psychoterapia poznawczo - behawioralna
Oferujemy:
  • szeroką promocję współpracownika na naszej stronie internetowej oraz na portalu ZnanyLekarz.pl
  • pozycjonowanie przez doświadczonych specjalistów od spraw reklamy i marketingu
  • pełne grafiki pacjentów
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 50/55% od ceny wizyty
  • współpracę z lekarzem psychiatrą

Aktualizacja: 14.02.2024