Radca Prawny / In-house Lawyer

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Uprawnienia radcy prawnego,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, obejmującej zakresem obsługę korporacyjną,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym prawniczy) pozwalająca na swobodną pracę z dokumentami prawnymi (m.in. opracowanie i analiza kontraktów, sporządzanie pism),
  • Praktyczna znajomości prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej, prawa zamówień publicznych,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne będą dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • Udzielanie porad i konsultacji, przygotowywanie opinii prawnych w sprawach związanych z bieżącą działalnością spółki,
  • Pełna obsługa prawna spółki i jej organów, w tym obsługa wszelkich spraw związanych z Zarządem, Radą Nadzorczą i Zgromadzeniem Wspólników,
  • Wsparcie prawne poszczególnych działów spółki oraz prowadzonych przez spółkę projektów,
  • Przygotowywanie analiz prawnych, pism procesowych, projektów umów i innych aktów prawnych w sprawach powierzonych,
  • Współpraca z zewnętrznymi konsultantami oraz kancelariami prawnymi (w tym zagranicznymi), w tym koordynowanie w spółce procesów prowadzonych przez te podmioty zewnętrzne,
  • Reprezentowanie spółki przed podmiotami trzecimi (w tym sądami, organami administracji, itp.) na podstawie udzielonych pełnomocnictw,
  • Prowadzenia i koordynacja spraw sądowych, głównie spraw cywilnych, w tym przed KRS, KW,
  • Organizacja i prowadzenie dokumentacji spółki w zakresie spraw korporacyjnych oraz umów.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym,
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry,
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna,
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach,
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin,
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości,
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny,
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto),
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach,
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00,
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym,
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika.

Aktualizacja: 10.11.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl