Ogłoszenie nieaktualne

Radca prawny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. to profesjonalna i nowoczesna kancelaria. Nasz zespół to doświadczeni Radcowie Prawni, Adwokaci oraz Prawnicy, których cechuje duża wiedza z zakresu prawa e-commerce, gospodarczego oraz korporacyjnego.

Nasze oczekiwania:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako Radca Prawny w obszarze prawa gospodarczego i korporacyjnego
  • dobra znajomość prawa cywilnego i e-commerce
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • komunikatywność, otwartość gotowość do bezpośredniej pracy z klientem

Twoje zadania:
  • obsługa prawna klientów Kancelarii w zakresie prawa gospodarczego, prawa cywilnego, korporacyjnego, e-commerce);
  • udzielanie porad prawnych
  • sporządzanie opinii prawnych oraz analiz
  • bieżące doradztwo dla klientów Kancelarii

Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • samodzielne, merytoryczne stanowisko.
  • praca w doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie CV na adres
[ukryte] . Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 01.11.2023