Recepcjonista / Recepcjonistka

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Znajdujący się w centrum Gdańska Hotel Admirał**** poszukuje osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki w wymiarze całego etatu.
Praca zmianowa w wymiarze 12 godzinnym.

Obowiązki:
  • bieżąca obsługa recepcji,
  • przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności,
  • prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych,
  • szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości,
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów obiektu,
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka będzie atutem)
  • sprawna obsługa komputera w tym pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (weekendy, święta oraz noce)
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia - praca całoroczna!
  • elastyczny grafik
  • odpowiednie do umiejętności wynagrodzenie

Aktualizacja: 16.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Hotel Admirał

796273... Wyświetl numer
r...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Główne Miasto
Tobiasza 9
SMS
Wyświetl numer