Recepcjonistka - Asystentka

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Służba zdrowia,
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

zatrudni osobę na stanowisku

RECEPCJONISTKI - ASYSTENTKI

WYMAGANIA:
  •     Wyłącznie Studentka w trakcie edukacji wyższej uczelni
  •     Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  •     Łatwość zdobywania wiedzy
  •     Odpowiedzialność, rzetelność i precyzja wykonywanych obowiązków,     punktualność
  •     Łatwość nawiązywania relacji z pacjentem, komunikatywność
  •     Wysoka kultura osobista oraz miła aparycja
  •     Bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft office

OBOWIĄZKI:
  •     Umawianie wizyt oraz zabiegów pacjentów zgodnie z harmonogramem  przyjęć
  •     Zakładanie dokumentacji medycznej, dbałość o jej archiwizację
  •     Aktywna merytorycznie informacja w zakresie oferowanych zabiegów
  •     Fiskalizacja płatności za usługi medyczne
  •     Prace administracyjno-marketingowe przydzielone przez managera placówki
  •     Działania wspierające Klinikę w social media

OFERUJEMY:
  •     Pracę  od poniedziałku do piątku w systemie godzinowym: 10.00-16.00, 14.00-20.00 - około 110 godzin miesięcznie
  •     Umowę zlecenie
  •     Wynagrodzenie 24zł/h
  •     Bonus za realizację założonych planów
  •     Samodzielność pracy
  •     Możliwości rozwoju
  •     System bonusowy

PROSIMY O KONTAKT WYŁĄCZNIE E-MAILOWY
CV WRAZ Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM W PDF PROSIMY O PRZESYŁANIE POD ADRES:
[ukryte]

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI.

Aktualizacja: 11.08.2023