Recepcjonistka / Recepcjonista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Sieć Dobry Hotel do swojego hotelu Różany Gaj poszukuje osoby na stanowisko:
RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA
Miejsce pracy: Gdynia
Co jest dla nas ważne:
  • pozytywne usposobienie, uśmiech oraz wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z Gośćmi
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
Od kandydatów oczekujemy:
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • uśmiechu i pozytywnego nastawienia - wszystkiego innego Cię nauczymy!
  • gotowości do pracy zmianowej i nocnej
Jakie będą Twoje zadania:
  • budowanie pozytywnego wizerunku Hotelu
  • obsługa Gości Hotelu w zakresie meldowania i wymeldowania
  • przyjmowanie rezerwacji
  • sprzedaż usług hotelowych
  • udzielanie informacji związanych z pobytem
  • współpraca i wsparcie innych działów w hotelu - multifunkcyjność
Co możemy Ci zaoferować:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę lub zlecenie - Ty decydujesz
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU
  • Firmowy program rabatowy, zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w całej Polsce
  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w Wyższej Szkole Bankowej
ZAPRASZAMY! Miło nam będzie powitać Cię w zespole! :)

Aplikacje (CV) prosimy składać na adres: [ukryte]