Recepcjonistka - biurowiec 8:00-16:00 (Rębiechowo)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Turystyka,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Firma Ever Grupa zatrudni osobę ze znajomością języka angielskiego na stanowisko Recepcjonistki w Gdańsk Rębiechowo ul. Juliusza Słowackiego 224 (przy lotnisku)

Twój zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa recepcji biurowca – przyjmowanie i witanie gości, prowadzenie rejestru, obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej, przekazywanie podstawowych informacji gościom, obsługa spotkań i wsparcie w zakresie organizacji konferencji
  • zapewnianie właściwego obiegu dokumentów
  • składanie drobnych zleconych zamówień
  • koordynacja przesyłek kurierskich oraz obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o estetykę na stanowisku pracy, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych
Aplikuj, jeśli:
  • komunikujesz się w języku angielskim min. na poziomie B1
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • jesteś osobą z wysoką kulturą osobistą i swobodnie poruszasz się w międzynarodowym środowisku
  • dobrze znasz obsługę urządzeń biurowych - pakiet MS Office (Outlook)
  • otwarcie komunikujesz się z innymi
  • posiadasz umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku
  • masz elastyczność względem zakresu wykonywanych zadań
Mamy dla Ciebie:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • praca poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-16.00
  • zapewnioną odzież służbową
  • dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej podnoszenie swoich kompetencji
  • możliwość dołączenia do benefitów - Karta MultiSport, ubezpieczenie
  • umowa zlecenie 29zł brutto/h, umowa o pracę 4 532zł brutto
Zapraszamy do aplikowania osoby gotowe do pracy od 01.03.2024 r:
  • wyślij CV za pomocą portalu / maila
Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania."