Ogłoszenie nieaktualne

Redaktor w wydawnictwie

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Redakcja / Dziennikarstwo,
Tłumaczenia i korekta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wydawnictwo zatrudni od połowy września redaktora do prac redakcyjnych i korektorskich przy przygotowania publikacji książkowych. Praca w trybie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, w siedzibie pracodawcy  (Gdynia Wielki Kack) lub częściowo zdalnie.

Zakres obowiązków
  • redakcja i korekta tekstów w języku polskim,
  • prowadzenie projektów wydawniczych,
  • prace nad składem publikacji (Indesign),
  • obsługa mediów społecznościowych wydawnictwa,
Wymagania:
  • dobra znajomość języka polskiego w zakresie gramatyki, ortografii i interpunkcji,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie programów do edycji tekstu (pakiet word),
  • podstawowa znajomość programów edytorskich z pakietu Adobe,
  • kreatywność

Dodatkowymi atutami będą
  • doświadczenie w zakresie edytorstwa,
  • wykształcenie kierunkowe (filologia polska, edytorstwo) lub ukończone kursy,
  • wcześniejsza praca na podobnym stanowisku,
Oferujemy
  • stabilność zatrudnienia,
  • uczestnictwo w realizacji interesujących projektów wydawniczymi dotyczących Pomorza, etnografii, krajoznawstwa i lokalnej historii,
  • otwartość na nowe pomysły i pole do rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w formacie pdf) na adres [ukryte]

Informacje o firmie
Wydawnictwo REGION działa w Gdyni od 1992 roku i specjalizuje się w publikacjach turystycznych oraz regionalnych związanych z Pomorzem. Wydajemy w ramach własnych planów wydawniczych przewodniki turystyczne, literaturę regionalną i historyczną) oraz oferujemy pełną obsługę wydawniczą publikacji na zamówienie (redakcja, korekty, skład, obróbka graficzna, druk).

Aktualizacja: 22.08.2023