Referent / Inspektor ds. Sanitarnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii środowiska,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B (czynne),
  • umiejętność planowania, pracy w zespole i podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie,
  • obywatelstwo polskie,
  • nieposzlakowana opinia,
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.
Mile widziane:
  • roczny staż w pracy przy budowie lub eksploatacji instalacji  i urządzeń sanitarnych,
  • podstawowa znajomość obsługi budynkowych systemów BMS,
  • umiejętność czytania i interpretacji map geodezyjnych z sieciami uzbrojenia terenu oraz dokumentacji projektowych,
  • podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie instalacji sanitarnych i prawa budowlanego,
  • znajomość podstaw ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Zadania:

  • utrzymanie w sprawności technicznej instalacji, sieci i urządzeń sanitarnych oraz wyposażenia ruchomego z uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowania,
  • zapewnienie sprawności działania odwodnienia parku, budynków i obiektów,
  • zapewnienie terminowej realizacji czynności serwisowych i eksploatacyjnych, wymaganych prawem, DTR, warunkami gwarancji i ustaleniami własnymi oraz prowadzenie bieżącego monitoringu stanu technicznego,
  • organizacja i nadzór nad robotami związanymi z usuwaniem awarii, remontami oraz drobnymi pracami inwestycyjnymi,
  • wsparcie techniczne wydarzeń organizowanych na terenie Hevelianum,
  • kompleksowe prowadzenie spraw dotyczących wad gwarancyjnych w obszarze infrastruktury sanitarnej,
  • nadzorowanie realizacji zewnętrznych umów i zleceń branży sanitarnej oraz dokonywanie weryfikacji, odbiorów i rozliczeń wykonanych prac,
  • przygotowanie, przechowywanie oraz przekazanie do archiwizacji po okresie użytkowania wszystkich dokumentów w zakresie prowadzonych spraw,
  • wspieranie pozostałych procesów eksploatacyjnych.

Oferujemy:

  • ciekawą i inspirującą pracę w cenionej i rozwijającej się instytucji,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony, maksymalnie na 6 miesięcy; po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy o pracę,
  • wymiar czasu pracy: pełny etat, 40 godz. tygodniowo (w przypadku osób niepełnosprawnych, zgodnie z odrębnymi przepisami),
  • pracę biurową oraz pracę w terenie, związaną z realizacją zadań,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji: 5600-6600zł brutto. Wynagrodzenie zasadnicze zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych, dodatek stażowy, dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • przewidywany termin zatrudnienia: wrzesień 2023.

Aktualizacja: 14.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl