Referent ds. administracyjnych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4400 - 4700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Dyrektor Gdańskiego Domu Integracyjno-Rodzinnego
Ogłasza nabór na stanowisko Referenta ds. administracyjnych

Główne obowiązki:
  • terminowe załatwianie spraw zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z instrukcja kancelaryjną GDIR,
  • gromadzenie i właściwe przechowywanie zarządzeń, rozporządzeń, pism, korespondencji oraz przekazywanie dokumentów do archiwum;
  • prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania;
  • odbiór i wysyłanie przesyłek i korespondencji elektronicznej i papierowej;
  • sporządzanie cyklicznych, okresowych i doraźnych sprawozdań, pism, ewidencji, itp. zgodnie z bieżącymi ustaleniami z Dyrektorem;
  • czuwanie nad obiegiem dokumentów i pism przychodzących i wychodzących;
  • obsługa administracyjna pracowników;
  • prowadzenie listy obecności pracowników administracji i obsługi;
  • prowadzenie ewidencji delegacji;
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze szkoleniami pracowników;
  • prowadzenie bieżącego rejestru wychowanków,
  • przekazywanie dokumentów do archiwum;
  • dokonywanie zakupów na zlecenie Dyrektora, ewidencjonowanie środków trwałych i nietrwałych;
  • współpraca z podmiotami publicznymi i niepublicznymi wspomagającymi procesy opiekuńczo-wychowawcze w placówce- zgodnie z ustaleniami z Dyrektorem;
  • współpraca z inspektorem bhp;
  • sprawna obsługa i dbałość o właściwe funkcjonowanie urządzeń biurowych;
  • dbałość o estetykę stanowiska i miejsca pracy;
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora, a nie objętych zakresem czynności.
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie średnie, min. 2-letni staż pracy na stanowisku administracyjnym/sekretariat;
  • znajomość podstaw prawnych warunkującą sprawną realizację powierzonych zadań (Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, Ustawa o pracownikach samorządowych);
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem;
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność;
  • ukierunkowanie na samodzielność w działaniu;
  • umiejętność obsługi komputera, w tym biegła znajomość pakietu Office.
Wymagania dodatkowe:
  • doświadczenie w pracy w jednostce budżetowej;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.
Wymagane dokumenty:
  • aktualne cv;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
  • kserokopie poświadczające przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o nieposzlakowanej opinii;
  • oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe;
  • oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Termin i miejsce składania dokumentów:
  • Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie w biurze Gdańskiego Domu Integracyjno-Rodzinnego, korespondencyjnie na adres:
Gdański Dom Integracyjno-Rodzinny
ul. ks. J. Zator-Przytockiego 4
80-245 Gdańsk
lub e-mail: [ukryte]
Kopertę należy opatrzyć dopiskiem „Nabór – referent ds. administracyjnych”.

Termin przyjmowania ofert: 11.12.2023 r.

Osoby spełniające ww. wymagania niezbędne zostaną powiadomione telefonicznie lub
poprzez e-mail o dalszych czynnościach w momencie rekrutacji na stanowisko
referenta. Osoby, które nie spełniają wymogów formalnych, nie będą
informowane.
Złożonych ofert nie zwracamy.

Informacje dodatkowe:
  • Miejsce Pracy: Gdański Dom Integracyjno-Rodzinny
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30
  • Rodzaj pracy: praca biurowa
  • Oferowane wynagrodzenie zasadnicze brutto 4400,00 zł – 4700,00 zł + wysługa lat
  • premia motywacyjna (zgodnie z regulaminem wynagradzania i premiowania pracowników GDIR)
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (trzynasta pensja)
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Gdański Dom Integracyjno-Rodzinny (GDIR) z siedzibą, ul. ks. Józefa Zator-Przytockiego 4; 80-425 Gdańsk
Dane kontaktowe:
- ul. ks. Józefa Zator-Przytockiego 4; 80-425 Gdańsk
- tel. 58 346 10 61
- e-mail: [ukryte]

Prosimy o dodanie klauzuli:

Składane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą.

Aktualizacja: 04.12.2023