Referent ds. obsługi klientów

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4650 - 9300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo,
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie bieżącej korespondencji w sprawach potencjalnych klientów oraz kontakt telefoniczny z klientami,
  • analiza dokumentacji niezbędnej do oceny zgłoszonych roszczeń,
  • obsługa wewnętrznych systemów, wspierających realizację zadań,
  • profesjonalna obsługa zgłoszonych spraw oraz budowanie pozytywnych doświadczeń wśród klientów,
  • negocjowanie i podpisywanie z klientami umów o obsługę ich sprawy.

Nasze wymagania:
  • odpowiedzialna postawa wobec pracy,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • dbałość o szczegóły i terminowość,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • empatyczna postawa wobec klientów.

To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy od pozyskanych nowych klientów
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • wsparcie ze strony współpracowników,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenia i kursy,
  • premie okazjonalne,
  • spotkania integracyjne.

Informacje o firmie
Kancelaria Prawna Solace sp. z o.o.
Kancelaria prawna Solace reprezentuje poszkodowanych w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pomagamy naszym klientom zgodnie z wypracowanymi przez lata działalności standardami. Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, ale również osoby młodsze stażem, które mogą we współpracy z nami rozwinąć swoje kompetencje i zdobyć doświadczenie. Doceniamy osoby sumiennie podchodzące do swoich obowiązków. W zamian oferujemy stabilną pracę w kancelarii o ugruntowanej renomie.

Aktualizacja: 19.10.2023