Rejestratorka medyczna/ Rejestrator medyczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Zapraszamy do współpracy rejestratorkę medyczną/rejestratora medycznego, która/-y chce rozpocząć pracę w Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas oferującym pełen zakres świadczeń medycznych, profesjonalną oraz ciepłą opiekę nad Pacjentem.

Oczekiwania:
- wykształcenie: minimum średnie
- mile widziane doświadczenie zawodowe
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
- zorganizowanie, zaangażowanie, komunikatywność
- bardzo dobra obsługa komputera
- umiejętność zarządzania emocjami i empatyczność

Główne zadania na stanowisku:
- umawianie i rozliczanie wizyt (obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego)
- udzielanie rzetelnych informacji  na temat oferty świadczeń medycznych
- obsługa programu do prowadzenia elektronicznej dokumentacji pacjentów
- kompleksowa bieżąca opieka nad pacjentem
- dbanie o wizerunek Centrum, estetykę i porządek w placówce
- sprawdzanie uprawnień do świadczeń
- wystawianie paragonów i faktur VAT
- udzielanie osobom zgłaszającym się wyczerpujących informacji o dniach i godzinach pracy poradni oraz rodzajach i warunkach udzielania świadczeń medycznych

Oferujemy:
- perspektywę długotrwałej współpracy
- możliwość znacznego rozwoju zawodowego
- pracę w miłym zespole ludzi oddanym pacjentom
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pełne wsparcie w procesie wdrażania do pracy
- preferencyjne warunki prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych
- 12 godzinny wymiar pracy

Aplikację zawierającą CV w formacie PDF (wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych) przesyłać na adres: [ukryte]
List motywacyjny będzie mile widziany.

Aktualizacja: 27.09.2023