Rekruter ze znajomością języka Ukraińskiego lub Rosyjskiego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy,
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukiwany REKRUTER ze znajomością języka UKRAIŃSKIEGO lub ROSYJSKIEGO

Miejsce pracy: Gdańsk (centrum)

Do naszego zespołu rekruterów poszukujemy osoby, która razem z naszym zespołem będzie realizować projekty rekrutacyjne mające na celu dostarczenie pracowników ze Wschodu dla naszych klientów.

Zakres obowiązków:
-Aktywne poszukiwanie kandydatów na podstawowe stanowiska: produkcja, magazyny, sprzątanie.
-Działanie w mediach społecznościowych w celu poszukiwania pracowników i rozszerzania sieci kontaktów
-Praca z kandydatami w języku ukraińskim/rosyjskim
-Poszukiwanie i współpraca z partnerami rekrutacyjnymi w Polsce i za granicą
-Raportowanie wyników do przełożonych, prowadzenie bazy kandydatów

Oczekiwania:
-Podstawowe doświadczenie w rekrutacji pracowników tymczasowych: minimum 6 miesięcy
-Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie
-Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę
-Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności
-Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 z możliwością pracy w biurze, zdalnej lub hybrydowej
-Komfortowe biuro w samym sercu miasta: 1 minuta pieszo od przystanku Brama Wyżynna/Hucisko
-Realna możliwość rozwoju i budowania swojej marki jako rekruter

Aktualizacja: 25.10.2023