Sales Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Zadania:

  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami od prospektu po finalizacji umowy
  • kreatywne podejście do pracy
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • udział w opracowywaniu planów sprzedaży
  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • umiejętności analityczne
  • efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • tworzenie i nadzór nad wykonaniem sprzedażowej strategii organizacji

  Oczekiwania względem kandydata:

  • minimum 3  lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • nastawienie na rozwój
  • wysoka świadomość biznesowa
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku)
  • znajomość języka angielskiego (min B1)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz korzystny system premiowy (wysoki % od sprzedaży)
  • pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • medyczne ubezpieczenie zdrowotne

Aktualizacja: 02.01.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl