Salowa/ Pani Sprzątająca

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko:
Salowa/Pani Sprzątająca
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Gdańsk, Kartuska 4-6
Praca 7 dni w tyg. w systemie 2/2 w godz. 07:00-19:00

Zadania:
Sprzątanie:
- gabinetów lekarskich
- sal pacjentów
- sal zabiegowych, rehabilitacyjnych
- korytarzy, łazienek, schodów

Wymagania:
- książeczka lub badania sanitarno-epidemiologiczne
- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- bardzo dobra organizacja pracy
- sumienność
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
- umowę o pracę
- dopłatę do lekarstw, przejazdów itp.
- gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 - tego każdego miesiąca

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 pod nr tel. [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.