Samodzielna Księgowa ds. pełnych ksiąg

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy utalentowanych, ambitnych oraz otwartych osób do naszego zespołu. Szukamy osoby która chce się kształcić i rozwijać w obszarze prowadzenia pełnej księgowości. Oferujemy na start stanowisko pracy, które pozwoli Ci wdrożyć się w tą tematykę. Docelowo mamy nadzieję, że będziesz się rozwijać i coraz bardziej usamodzielniać, a zdobywane przez Ciebie umiejętności pozwolą nam przekazywać Ci zwiększony zakres obowiązków. Pracujemy na oprogramowaniu Symfonia oraz dodatkowo wykorzystujemy programy do automatycznego wczytywania dokumentacji do ksiąg, dzięki czemu w znacznym stopniu ułatwiamy pracę działu księgowego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa do spraw pełnych ksiąg

Obowiązki:
- wprowadzanie dokumentów klientów do pełnych ksiąg na programie Symfonia,
- opracowywanie dokumentacji księgowej w programie Saldeo i wczytywanie jej do ksiąg,
- weryfikacja i archiwizacja dokumentacji księgowej,
- prowadzenie rozrachunków w powierzonych spółkach,
- przygotowywanie rozliczeń podatku VAT i CIT,
- przygotowywanie dodatkowych raportów na potrzeby Zarządów spółek,
- pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
- docelowo możliwość objęcia stanowiska kierowniczego w obszarze pełnych ksiąg.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe,
- znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
- doświadczenie w księgowości (preferowane w biurze rachunkowym) minimum 2 lata,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność zarządzania czasem, dobra organizacja pracy,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,
- chęć zdobycia wiedzy i rozwoju w obszarze pełnej księgowości.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z perspektywą długoterminowej współpracy i awansu,
- atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatkowe benefity,
- wypłacamy dodatkowe świadczenia przy korzystaniu z urlopów (świadczenia urlopowe),
- elastyczne godziny pracy,
- będziemy Cię wspierać w rozwoju zawodowym, zapewnimy Ci pakiety szkoleń oraz dostęp do portali prawno - podatkowych,
- pracę w zespole specjalistów, którzy chętnie będą się dzielić z Tobą swoją wiedzą,
- przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu,
- wyznajemy zasadę work-life balance,
- pracę w komfortowych warunkach.

Informacje o firmie:
Jesteśmy prężnie rozwijającą się kancelarią podatkowo – księgową. Na rynku funkcjonujemy od ponad 10 lat. Zależy nam na zachowaniu charakteru małej ale prężnej firmy, z indywidualnym podejściem do Pracowników i Klientów. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy oraz wdrażamy rozwiązania technologiczne pozwalające zautomatyzować naszą pracę. Zapewniamy naszym Pracownikom satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz komfortowe warunki pracy.

Aktualne CV prosimy kierować na adres e-mail: [ukryte] wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 06.11.2023