Ogłoszenie nieaktualne

Samodzielna/y Księgowa/y

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie pełnej księgowości oraz udział w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego
  • Przygotowywanie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT i in.)
  • Kontrola i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
  • Dekretowanie oraz księgowanie faktur zakupu, faktur sprzedaży oraz wyciągów bankowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNIP
  • Prowadzenie uzgodnień magazynowych, rozliczanie księgowe inwentaryzacji
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca i roku oraz w przygotowywaniu dokumentacji do badania sprawozdania przez biegłego rewidenta
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP
  • Wykonywanie przelewów bankowych

Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: rachunkowość, ekonomia, finanse lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Dobra znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, wiedza z zakresu księgowości, podatków, finansów
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych
  • Dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office oraz programów księgowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, komunikacji i prezentacji wyników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy pomiędzy 7:00-9:00)
  • Pracę na samodzielnym stanowisku z transparentnym zakresem obowiązków
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Narzędzia pracy wysokiej jakości
  • Spotkania integracyjne działu i spotkania firmowe
Informacje o firmie
Primagran jest nowoczesną firmą rodzinną, jednym z liderów w branży oraz laureatem wielu uznanych nagród konsumenckich i branżowych. Otrzymaliśmy również prestiżowy tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2019.

Chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów, codziennie tworzymy i dostarczamy wysokiej jakości produkty, głównie zlewozmywaki granitowe oraz akcesoria kuchenne. Działamy w modelu e-commerce. Nasza marka jest ceniona na rynku krajowym oraz na ponad 15 rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech, Czechach, Słowacji czy na Węgrzech.