Samodzielna/y księgowa/y Firma Transportowo Spedycyjna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Przedsiębiorstwo Koordynacji Spedycji TORM SP. Z O.O. do oddziału w Nowym Tuchomiu.
Zatrudni pracownika na stanowisko Księgowa/y

Wymagania:
- minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
- bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
- doświadczenie w pracy w systemach Symfonia i Optima
- bardzo dobra organizacja pracy
- samodzielność, odpowiedzialność, sumienność
- doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
- prowadzenie pełnej księgowości Firmy
- sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
- sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, podatki lokalne), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi;
- sporządzanie wymaganych sprawozdań zewnętrznych (np. GUS)
- prowadzenie ewidencji podatkowych, wymaganych rejestrów i dokumentów do celów podatkowych
- sporządzanie wewnętrznych raportów na potrzeby Zarządu
- wspieranie procesu kontroli kosztów działalności firmy, optymalizacja procesów i kontrola opłacalności
- pełna obsługa płacowo-kadrowa
- współpraca z zewnętrznymi podmiotami (w tym: z audytorami, organami podatkowymi i bankami);

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pięć dni w tygodniu w godz. 8-16
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- przyjazną atmosferę pracy
- potrzebne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy