Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
  • chęć nauki i rozwoju,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • znajaomość programu Symfonia Finanse i Księgowość będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych klientów biura rachunkowego,
  • analiza i uzgadnianie rozrachunków,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • samodzielne prowadzenie ewidencji podatkowych (KPiR, ryczałt),
  • przygotowanie deklaracji podatkowcyh PIT, CIT, VAT , rozliczeń ZUS,
  • obsługa sprawozdawczości GUS,
  • kontakt i bieżąca współpraca z Klientami Biura,
  • nadzór nad ciągłością spraw księgowych i finansowych klientów,
  • kontakt z Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami publicznymi.
Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników.