Samodzielny Referent w Dziale Kształcenia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie administracja lub kierunek pokrewny);
  • mile widziane doświadczenie zawodowe gwarantujące znajomość zagadnień dotyczących szkolnictwa wyższego ze szczególnym uwzględnieniem obszaru kształcenia;
  • umiejętność posługiwania się przepisami, znajomość Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność samodzielnego, rzetelnego i odpowiedzialnego działania w celu realizacji powierzonego zakresu obowiązków;
  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność w działaniu i dobra organizacja pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Word i Excel.

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjna biura dziekana wydziału;
  • opracowywanie dokumentacji związanej z prowadzeniem studiów;
  • obsługa administracyjna procesu rekrutacji na studia;
  • zadania związane z pomocą materialną dla studentów;
  • wsparcie i koordynacja prac związanych z organizacją toku studiów w zakresie procesu kształcenia;
  • wsparcie wydziału w pracach związanych z ewidencją aktywności artystyczno-naukowej i badawczej pracowników jednostek;
  • archiwizacja dokumentów.

Oferujemy

  • pełny wymiar czasu pracy-7 godzin pracy dziennie;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aktualizacja: 31.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl