Sanitariusz - Blok Operacyjny (Szpital św. Wojciecha)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: D1.110.66.2023

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Sanitariusz - Blok Operacyjny - Szpital św. Wojciecha w Gdańsku

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń
  • Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Bieżące zaopatrzenie bloku operacyjnego w pościel, bieliznę, odzież roboczą, środki czystości, środki ochrony osobistej, płyny dezynfekcyjne oraz inny sprzęt i środki zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem określonym przez przełożonego.
  • Dbałość o bieżące wyposażenie stanowisk do higieny rąk w środki myjące i dezynfekcyjne.
  • Rejestrowanie badań
  • Odbiór wyników badań
  • Wykonywanie czynności związanych z toaletą chorego, słanie łóżek, układanie chorych, zmiana pozycji w tym zmiana pozycji ciężko chorych jako pomoc pielęgniarce, zmiana bielizny pościelowej
  • Udzielanie pomocy chorym przy zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych oraz wynoszenie, czyszczenie i dezynfekowanie sprzętu
  • Pomoc pielęgniarce we wszystkich czynnościach przy których niezbędna jest pomoc drugiej osoby
  • Pomoc na salach opatrunkowych, operacyjnych i zabiegowych jak zajdzie potrzeba
  • Utrzymanie porządku w pomieszczeniach zabiegowych, magazynach w zakresie wskazanym przez pielęgniarkę
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i bieliznę
  • Dbanie o prawidłowy obrót bielizny pościelowej w bloku operacyjnym
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych, związanych z zakresem prac zawodowych, a nie objętych niniejszym zakresem
  • Przestrzeganie regulaminu pracy, tajemnicy zawodowej, przepisów z zakresu BHP, p-poż, instrukcji w zakresie urządzeń elektrycznych
  • Zanoszenie do laboratorium materiału do badań diagnostycznych
  • Pomoc przy transporcie pacjentów na sale operacyjne i salę nadzoru poznieczuleniowego, pomoc w ułożeniu na stole operacyjnym
  • Dostarczenie do apteki receptariuszy
  • Bieżące zgłaszanie usterek
  • Przygotowanie pod nadzorem kierownika bloku operacyjnego/pielęgniarkę koordynującą zużytego sprzętu i bielizny do kasacji
  • Terminowe i rzetelne wykonywanie obowiązków wynikających z zakresu pracy i poleceń przełożonego
  • Odbiór materiałów i środków potrzebnych na blok operacyjny
  • Obsługa komputera w zakresie podstawowym
  • Zapobieganie powstawaniu i szerzeniu zakażeń szpitalnych

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum podstawowe
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Zgłoszenia proszę kierować do Działu Kadr i Płac drogą elektroniczną:
[ukryte] z dopiskiem w temacie e-maila REKRUTACJA sanitariusz Blok Operacyjny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000, poz. 1669).

Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

KLAUZULA INFORMACYJNA INFORMACJA DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O PRACĘ Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk. 2. Inspektorem ochrony danych w COPERNICUS Podmiot leczniczy Sp. z o.o. jest Andrzej Kopytek, adres e-mail: akopytek@wss.gda.pl, nr telefonu 58 76 40 339. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w COPERNICUS PL Sp. z o.o. w Gdańsku na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz innych przepisów prawa. 4. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacji oraz przez okres niezbędny do obrony przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). . 6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. 7. Co do zasady posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Jednakże uprawnienia powyższe muszą być realizowane w granicach dopuszczalnych przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa. 8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. 9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość zatrudnienia. 10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu. 11. Spółka objęta jest monitoringiem video. Pracodawca uprawniony jest również do monitoringu przeglądanych przez pracownika stron internetowych, sposobu korzystania z elektronicznej poczty służbowej oraz sposobu korzystania ze służbowego sprzętu komputerowego. Cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu określono w aktach regulujących porządek pracy w Spółce.

Aktualizacja: 08.09.2023