Ogłoszenie nieaktualne

Sekretarka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twoje zadania
  • prowadzenie sekretariatu firmy
  • organizacja spotkań i obsługa gości
  • zamawianie i zakup materiałów niezbędnych do funkcjonowania sekretariatu
  • rozliczanie faktur związanych z działaniem sekretariatu
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie
  • wykonywanie innych czynności administracyjnych związanych z sekretariatem lub obiegiem dokumentów w firmie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Będziesz współpracować z osobami z działu mechaniki, automatyki oraz produkcji – budujemy automatyczne regały windowe, przenośniki, transportery, stanowiska zrobotyzowane.

Oczekiwania
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczne doświadczenie z MS Office
  • doświadczenie w pracy z systemem Comarch
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do współpracy z innymi i pogodne usposobienie
  • wysoka kultura osobista
Proponujemy w zamian
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • rozwój zawodowy w firmie
  • pracę w dobrych i bezpiecznych warunkach
  • umowę o pracę oraz pakiet socjalny - dofinansowanie do karty Multisport; sekcja siatkówki możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU; budżet na wyjścia integracyjne, program poleceń.
Etapy rekrutacji
Krok 1. wysyłasz swoje CV na adres: [ukryte]
Krok 2. umawiamy spotkanie z naszymi pracownikami; możesz spodziewać się pytań dotyczących Twojego doświadczenia zawodowego, podejścia do pracy, jak i motywacji.
Krok. 3. w ciągu dwóch tygodni od spotkania otrzymasz od nas informację zwrotną - przedstawiamy ofertę pracy lub dziękujemy za wzięcie udziału w procesie rekrutacji.
Krok 4. podpisujemy umowę i zaczynasz pracę w MPL Techma.

Informacje o firmie
W MPL Techma będziesz pracował z ludźmi, którzy projektują, wdrażają i wykonują rozwiązania dla automatyki przemysłowej i morskiej.

Od 2003 roku pracujemy nad projektami prototypowymi, jak i nad sprawdzonymi już rozwiązaniami dla klientów w Polsce i zagranicą. Angażujemy się we współpracę od etapu koncepcji, przez konstrukcję mechaniczną, układy sterowania, oprogramowanie, aż po wdrożenie u klienta. Projektujemy również własne urządzenia elektroniczne.
Firma obecnie liczy ponad 120 osób.

Na co dzień widzimy efekty swojej pracy – urządzenia, nad którymi pracujemy powstają w naszej przestrzeni produkcyjnej.
Zapraszamy
Zespół MPL Techma.