Sekretarka/Asystentka Biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Zarządzanie biurem,
Języki obce
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Sopocka Szkoła Języka Polskiego zatrudni sekretarkę w pełnym wymiarze pracy.

Wymagania
  1. Wysoka kultura osobista
  2. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  3. Dyspozycyjność
  4. Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office
  5. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu.
Główne/ codzienne zadania
  1. Obsługa poczty elektronicznej Szkoły. Prowadzenie korespondencji ze studentami i interesariuszami.
  2. Odbieranie telefonu, sprawdzanie nieodebranych połączeń i (jeżeli to możliwe) oddzwanianie
  3. Sprawdzenie czy są nowe wpłaty w banku i wystawianie faktur
  4. Dbanie o sprawy studentów
  5. Sprawdzanie stanu/ ilości materiałów szkolno-biurowych oraz socjalnych oraz zamawianie ich po konsultacji z przełożonym.
  6. Prowadzenie raportów kasowych
  7. Otwieranie i zamykanie biura
  8. Szykowanie dokumentacji za cały miesiąc do księgowej/ biura rachunkowego
  9. W przypadku nowej umowy/ pracownika przygotowanie dokumentacji
Oferujemy
  1. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  2. Pracę w miłej atmosferze, w małym zespole

CV proszę wysłać na adres [ukryte] lub kontakt telefoniczny 58 550 32 84
Informacje o firmie
Sopocka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców powstała w 1990 roku. Mamy więc już ponad 30-letnią tradycję. Nasza Szkoła jest pierwszą prywatną, niezależną placówką, która posiada zezwolenie na działalność Ministra Edukacji Narodowej.

Liczymy od 10 do 30 uczniów i jesteśmy wystarczająco dużą i dynamiczną społecznością, ale na tyle małą, że każdy uczeń może liczyć na indywidualne podejście. Oferujemy małe klasy, od poziomu początkującego do zaawansowanego, w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości kursów języka polskiego jako obcego oraz zachęcanie do zainteresowania się językiem i kulturą polską. Posiadamy bogate doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców oraz w pełni wykwalifikowaną kadrę nauczycieli - lektorów języka polskiego jako obcego. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania językowego od A1 do C2. W zależności od potrzeb kursanta organizujemy również kursy indywidualne oraz cykle tematyczne, np. biznes, literatura, historia, polityka, sztuka itp.