Ogłoszenie nieaktualne

Service Engineer Marine

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 18000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Mechanika,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa

Jesteśmy partnerem firmy będącej światowym liderem branży przeciwpożarowej w sektorze morskim. Poszukujemy pracownika na stanowisko Inżynier Serwisu do działu morskiego.

Obowiązki:
- przeprowadzanie okresowych inspekcji, napraw, serwisów gwarancyjnych dla wysokociśnieniowych instalacji p-poż na jednostkach pływających na terenie całej Europy (możliwe również prace na innych kontynentach),
- instalacje podsystemów hydraulicznych i elektrycznych,
- uruchomienia systemu, nadzór nad pracami monterskimi wg dokumentacji firmy i specyfikacji,
- raportowanie przebiegu prac, sporządzanie raportów końcowych,
Wymagania:
- ukończone studia techniczne (preferowana Akademia Morska / Uniwersytet Morski w Gdyni)
- płynny, nienaganny język angielski w mowie i piśmie, dobry angielski techniczny
- podstawowa znajomość elektryki lub/i mechaniki i umiejętność zastosowanie w praktyce
- gotowość do częstych wyjazdów, elastyczność, rotacyjny system pracy
- nienaganna kultura osobista
- preferowani kandydaci, którzy niedawno ukończyli studia
Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę w EURO
- pakiet szkoleń potwierdzonych certyfikatami
- niezbędne do pracy narzędzia i aparaturę
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
- elastyczny system pracy

CV w języku polskim i/ lub angielskim prosimy wysyłać na adres:

[ukryte]

W CV dodając: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r