Serwisant/Monter urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Instalacje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
- Montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej,
- Terminowe oraz rzetelne wykonywanie zleceń
- praca na terenie całej Polski (głównie teren Trójmiasta)

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie,
- znajomość rysunku technicznego,
- Prawo jazdy kat. B
- Dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy:
- Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
- Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i samodzielności w zakresie powierzonych zleceń,
- Stabilne zatrudnienie,
- Auto służbowe,
- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila
Informacje o firmie
ThermoUniversal jest firmą, budującą komory chłodnicze, mroźnicze, projektującą oraz wykonującą kompleksowo instalecje chłodnicze w supermarketach, halach przemysłowych, a także innych obiektach gdzie konieczne jest utrzymanie idealnej temperatury dla owoców, warzyw, nabiału - żywności.
Oferujemy także swoim klientom możliwość zaprojektowania oraz wykonania klimatyzacji komercyjnej w biurze , domu , firmie czy montaż klimatyzacji precyzyjnej w serwerowniach, rozdzielniach energetycznych i innych obiektach wymagających idealną temperaturę wraz z wilgotnością.